VYBAVENOST HOTELU

Umístění a dopravní obslužnost
zastávka veřejné dopravy
vlaková stanice (cca 2,2 km)
hotelová doprava
parkoviště
garáže


Vybavení hotelu
Wi-Fi
trezor
nekuřácké prostředí
psům vstup povolen
možnost sledování televize
možnost použití internetu
telefon k dispozici
restaurace
kavárna
bar
pivnice
letní terasa
kongresový sál
školicí místnost


Vybavení pokojů
televizor na pokoji
příjem kabelových programů
internet na pokoji
umyvadlo s teplou vodou
rádio


Rekreace, sport
dětský
koutek
dětské
hřiště
venkovní bazén
hřiště pro míčové hry
pěší turistika
cyklo-
turistika
jízda
na koni
sjezdové lyžování
běžecké lyžování
možnost rybolovu
houbaření


Platební karty
VISA
Eurocard / Mastercard
Slevový programINFO O HOTELU

Název hotelu je odvozen od čísla popisného 3. Vzhledem k jeho hodnotě lze usuzovat, že se jedná o jeden z nejstarších objektu v obci. Opak je však pravdou. Hotel je sice postaven na místě původního domku číslo 3, ale stavba hotelu proběhla v letech 1991 až 1992.

Stavitelé tehdejší doby zvolili dispozice rekreačního objektu s ohledem na okolní krajinu a potřeby rekreantů vyjíždějících do horské chráněné krajinné oblasti.
Z těchto důvodů má náš hotel bezespoldinové vytápění elektrickou energií (nově jsme v říjnu 2009 instalovali v celém objektu přímotopy s centrální obsluhou), vlastní čistírnu odpadních vod, vlastní studnu, menší zastavěnou plochu díky nadstavbě na 3 patra apod.

Pro hosty je připraveno celkem 20 rekonstruovaných pokojů a to 2-, 3- a 4-lůžkových. V nich je dostatečné vybavení jak nábytkem tak i ostatními užitečnými předměty zpříjemňujícími pobyt našim hostům. Také na pokoji instalované umyvadlo s teplou vodou najde jistě uplatnění. Díky tomu splňujeme normu OFICIÁLNÍ JEDNOTNÉ KLASIFIKACE UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ vydanou Asociací hotelů a restaurací České republiky o. s. kategorie Economy **. Standardním vybavením pokojů je i televizor s kabelovou programovou nabídkou a WiFi signál pro přístup k internetu.
Dále nabízíme ubytování ve třech apartmánech, každý až pro 5 osob, které mají i vlastní sociální zařízení.

Sociální zařízení pro běžné pokoje jsou rozmístěna v jednotlivých patrech tak, aby jich byl dostatečný počet pro všechny ubytované a to samozřejmě odděleně pro ženskou a mužskou část rekreantů. Tyto prostory prošly v listopadu 2018 rekonstrukcí a jsou tedy vybaveny novými zařizovacími předměty a především byl zásadním způsobem rozšířen jejich počet.

Společné prostory hotelu jsou vybaveny z ohledem na jejich maximální využití a splnění většiny představ našich hostů. V restauraci, která má 60 míst, je možné relaxovat při hře kulečníku, sledování kabelové televize nebo se občerstvovat u stále plně zásobeného baru.
V době podávání jídel je tato restaurace využívána jako jídelna a to opět s možností zakoupení občerstvení u baru.
V příznivém počasí je oblíbeným místem velká venkovní terasa se zahradním nábytkem, na níž je z restaurace vstup.
Ve druhém patře hotelu je potom klubovna, kde je možné vyzkoušet své schopnosti ve hře ping-pongu, sledovat televizní pořady, ponořit se do literatury z bohatě naplněné knihovny a nebo třeba jen širokým oknem vyhlížet na hřeben Králického Sněžníku. Jindy zde umísťujeme nábytek a technické vybavení pro uspořádání sešlostí např. za účelem školení. Naopak, při vyklizení onoho nábytku, je zde možné nerušeně prožívat relaxačně zaměřená cvičení.
K večernímu prohřátí nejen po náročném dni na lyžařských sjezdovkách je možné využít saunu s kapacitou až 8 osob.
V celém hotelu je možné zdarma využívat WiFi připojení k internetu.

Stravování nabízíme buď snídaně podávané formou švédských stolů, polopenze nebo plné pezne. Specifická přání hostů se samozřejmě snažíme plnit :-)

Pokud lze v této sekci popsat i venkovní areál našeho hotelu, tedy máme travnaté hřiště pro malý fotbal (40 x 20m), hřiště pro nohej- nebo volejbal, venkovní ohniště pro romantické večeře, zrekonstruovaný venkovní 15 m dlouhý bazén nebo nádherný výhled na (vele)hory...
Pro venkovní vyžití malých hostů máme dětské prolézačky, houpačky, skluzavku, trampolínu, pískoviště atd...

Pro klidné spaní našich hostů umožňujeme jak umístění jízdních kol do zamykatelné kolárny tak i uložení lyží do lyžárny a obuvi do zamykatelných skříněk. Také je možné dohodnout zaparkování a uzamčení motorových miláčků do garáží pro ně postavených.
Pokud je venkovní parkování praktičtější, před hotelem máme dostatečný prostor pro zaparkování automobilů i autobusů všech hostů a to samozřejmě zdarma.

Provozovatel hotelu:
Hotel Na Trojce, s.r.o., Pusté Žibřidovice 3, Jindřichov 788 23, IČ: 06084711
bankovní spojení: Raiffeisen banka, a.s.
číslo účtu: 48159002/5500


ZPĚT
HOTEL ** Na Trojce
Pusté Žibřidovice 3, 788 23 Jindřichov, JESENÍKY, Czech Republic
tel.: 739 370 613 (recepce 24 hod. non-stop), fax: 545 245 525
e-mail: HotelNaTrojce@seznam.cz